صفحه پرسش و پاسخ

هر مجوز تنها برای یک دامنه عمومی مجاز است، برای استفاده از پوسته در سایر دامنه های عمومی باید یک مجوز معمولی جداگانه برای آن خریداری کنید.

همه مضامین ما آماده هستند، دقیقاً خارج از جعبه هستند، همچنین قبلاً به زبان های آلمانی، روسی، ایتالیایی، فرانسوی، اسپانیایی، پرتغالی برزیل و هلندی ترجمه شده اند..

بله، ایمپرزا پشتیبانی کامل از RTL را ارائه می دهد، فقط زبان را در تنظیمات و سبک های عمومی و مورد نیاز به طور خودکار اعمال می شوند.

تا زمانی که پوسته در راست چین در دسترس است، می‌توانید به‌روزرسانی‌های رایگان را دریافت کنید.

بله، با Multisite سازگار است، نیازی به اعمال تنظیمات اضافی ندارید، فقط تم را نصب کنید و از آن در شبکه چند سایتی استفاده کنید. لطفا توجه داشته باشید: شما باید یک مجوز معمولی برای هر دامنه خریداری کنید.

پوسته دارای عنصر فرم تماس داخلی است. همچنین از افزونه رایگان “Contact Form 7” و “Gravity Forms” افزونه پشتیبانی می کند.

ممکن است آنها را همانطور که می خواهید ترکیب کنید، تمام سبک های مورد نیاز در پوسته گنجانده شده است.

استفاده از تم بدون صفحه ساز امکان پذیر است، می توانید محتوای خود را با استفاده از عملکرد معمولی وردپرس اضافه کنید، اما توصیه می کنیم برای راحتی بهتر از صفحه ساز WPBakery استفاده کنید.

شما باید افزونه «WordPress Database Reset» را نصب کنید، پایگاه داده را با استفاده از آن پاک کنید، سپس محتوای آزمایشی مورد نیاز را در ایمپرزا صفحه واردات نسخه ی نمایشی

بله، منطقه خاصی وجود دارد، به گزینه های تم > کد سفارشی > کد HTML سفارشی، و کد خود را به آن فیلد اضافه کنید.

سؤال خود را دارید؟ در اینجا چند گزینه وجود دارد:

از ما در نظرات بپرسید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

با پشتیبانی تماس بگیرید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

یک سؤال دیگر دارید؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.